Upozornění

Živé ryby nelze zasílat přepravní službou.
Odběr možný pouze na prodejně.

Výrobci

Otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY 

PRODEJNA UZAVŘENA

REKONSTRUKCE

Výprodej sladkovodních ryb , techniky a akvárií

mob.732875750

  

Přihlášení

O nás

Tyto naše prezentační stránky jsou věnovány mořské a sladkovodní akvaristice. Zájemci o toto chovatelské odvětví zde naleznou základní informace, zkušenější chovatelé pak aktuální nabídku živočichů jednak z přímých importů živočichů z Indonésie a Srí Lanky, tak i z akvarijních odchovů

Naše firma Aqua-Terra Valašské Meziříčí se zabývá nákupem živočichů za účelem dalšího prodeje pro zájmové chovy. Prodejna byla otevřena již v 60. letech minulého století jako Akvaristika se stálou výstavou. Po roce 1989 přešla do soukromých rukou a přestěhovala se do větších prostor. Dnes nabízíme kompletní sortiment pro chovatele malých zvířat na více než 200 metrech čtverečních prodejní plochy. Mimo vlastní prodej se zabýváme i kompletním servisem a poradenstvím při zařizování a provozu akvárií sladkovodních i mořských.

Veškerý nabízený sortiment Vám můžeme také nabídnout v prodeji i přes náš internetový portál  SMEJKAL SHOP, kde po registraci můžete ihned nakupovat za zvýhodněné "internetové" ceny.

Od roku 2004 jsme spolupořadateli pravidelných setkání mořských akvaristů ve Valašském Meziříčí. Jeho součástí je výměnný trh chovatelských přebytků, který technicky zajišťujeme. V době konání těchto setkání je možno na prodejně uplatnit 10% slevu na veškerý nabízený sortiment týkající se mořské akvaristiky.